Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Novější 1 3 15 29 43
čec 01

Krásné prázdniny!

Přejeme krásné prázdniny! 


Více
čen 30

Organizace posledního školního dne - středa 30. 6.

Poslední školní den proběhne tradičním slavnostním společným předáváním vysvědčení. Začátek v 8,30 na zahradě školy. Ranní družina je zajištěna. Den končí obědem  12 - 12.30 h. Odpolední družina není. 


Více
čen 28

LETNÍ SLAVNOST se blíží

V pondělí Vás všechny zveme na Letní slavnost. Jsme moc rádi, že ji můžeme uskutečnit. Rozloučíme se s našimi páťáky, přivítáme budoucí prvňáčky a konečně se můžeme všichni zase potkat. Setkání se uskuteční venku, pití zajistíme, drobné občerstvení z hygienických důvodů nenoste. Začínáme v 16,30 h.


Více
čen 28

Poslední testování

Poslední testování žáků proběhne v pondělí 28. 6. obvyklým způsobem. 


Více
čen 07

Pondělí 7. června - informace

V pondělí odjíždíme na školu v přírodě (kromě žáků 4. ročníku, kteří měli jet do Sluňákova v termínu, kdy ŠVP nebyly ještě povolené). Ranní družina je od 7 hodin, 1. a 2. ročník se testuje obvyklým způsobem po příchodu do školy (učebna PC a tělocvična). Ostatní žáci se testují ve svých třídách.


Více
čen 07

Škola v přírodě

Vážení rodiče, stále čekáme na  informace o podmínkách realizace škol v přírodě. Z tisku víme, že by se testovalo pouze antigenními testy, ale další podmínky neznáme. Každopádně by se škola v přírodě týkala 1., 2., 3. a 5.


Více
kvě 27

Pondělí 31. 5. 2021 - informace

V pondělí 31. 5. se opět testujeme antigenními testy (1 x týdně). 1. ročník - tělocvična, 2. ročník - učebna pc (suterén), 3. , 4. a 5. ročník ve svých třídách. Šatny zůstávají stejné (1. 4. a 5. ročník - vchod ze zahrady, 2. ročník - hlavní vchod, 3. ročník - vchod u 3. třídy). 


Více
kvě 21

AKTUALITA - ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče, dnes odpoledne jsme dostali podrobnější informace ohledně školy v přírodě. Na školu v přírodě můžeme odjet za těchto podmínek:


Více
kvě 21

FOTOGRAFOVÁNÍ - PÁTEK 21. 5.

Připomínáme fotografování 1., 2.  a 5. ročníku, které se uskuteční tento pátek od 10 h. 


Více
kvě 17

UKONČENÍ ROTAČNÍ A DISTANČNÍ VÝUKY

Od pondělí 17. května se bude vyučovat pouze PREZENČNĚ:). Třídy povedou zejména třídní učitelky, cvičit budeme venku, ohledně hudební výchovy nemáme zatím žádné informace. Je zrušena povinnost homogenity tříd a skupin (doporučení omezení kontaktů mezi žáky z jiných tříd zůstává).


Více
Novější 1 3 15 29 43