Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

bře 08

Výtěžek z vánočních trhů

Vážení a milí rodiče, zítra děti dostanou nabídku možností, komu věnovat částku 2000,- Kč (část výtěžku z našich vánočních trhů). Prosím vyberte jednu možnost, která je Vám nejbližší. My po skončení hlasování hlasy sečteme a osobně částku předáme. Děkujeme. Nabídku ještě nadete v našich Dokumentech.


Více
úno 27

POZOR - změna termínu KARNEVALU

Z důvodu velké nemocnosti přesouváme zítřejší KARNEVAL na 27. února 2018.


Více
úno 09

Žádost o uvolnění žáka - nový formulář

Do Dokumentů byl vložen nový formulář pro uvolnění žáka z výuky.


Více
úno 09

Zrušení kroužků

Z důvodu nemoci paní Simony Bártové a nepřítomnosti Jany Vítové musíme bohužel zrušit kroužky: Ještěrky, Náboženství. Prosím sledujte webové stránky nebo nástěnku u vchodu do školy, zde budeme uvádět případné aktuální změny kroužků či změny v rozvrhu. Děkujeme.


Více
led 30

Inspekce ve škole - oznámení

Na konci ledna proběhla v naší škole hloubková inspekce. Inspekce probíhala v oblasti ekonomické, pedagogické, organizace řízení školy. Inspekční zpráva je k dispozici v ředitelně školy jinak bude vyvěšena na stránkách České školní inspekce.


Více
led 21

První fotky z hor

První fotografie najdete v naší Fotogalerii.


Více
led 21

Huráááá, jedeme na hory

Lyžaři a lyžařky, připomínáme náš blížící se odjezd na hory. Přejeme příjemné balení a v neděli ráno se na Vás těšíme. Krakonoš


Více
led 21

POBYT NA HORÁCH

Na náš pobyt na horách je zatím přihlášeno 19 dospělých a 43 dětí. Prosím o kontrolu počtu dospělých a dětí, abychom na nikoho nezapomněli. Protože nás je přihlášeno víc, než je kapacita hotelu Sůva na Benecku, snažíme se ve spolupráci s provozovatelem   sehnat ubytování v těsné blízkosti hotelu.


Více
led 18

Schůzka k pobytu na horách

Od 16,30 h před třídními schůzkami a schůzkou SRPŠ proběhne informační a poslední schůzka před naším odjezdem na hory. Proto moc prosíme, koho se hory týkají, abyste  na schůzku přišli. Děkujeme za pochopení. Schůzka proběhne ve školní družině.


Více
led 18

Třídní schůzky

Zveme Vás na třídní schůzky od 18 hodin. Zástupci rodičů SRPŠ se sejdou v 17,30 h v ředitelně školy. Rodiče žáků 4. ročníku se sejdou ve třídě v 17 hodin.


Více