Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

pro 21

MALÉ OBČERSTVENÍ

Milí rodiče, prarodiče, budeme moc rádi, když se s námi podělíte o malé občerstvení  pro náš vánoční večer - cukroví, slané pečivo apod. Dobroty můžete poslat po dětech nebo přinést před začátkem večera. Moc děkujeme.


Více
pro 20

3. ročník - program Ekocentra

Źáci 3. ročníku pojedou na program do ekocentra Sever v Hradci  Králové. Program má název : " Od Martina po Tři krále". Sraz je ve škole v 6.45 h.


Více
pro 19

KROUŽKY NA 2. POLOLETÍ

Prosíme o zaplacení kroužků na 2. pololetí v termínu od 3. 1. 2018 do konce ledna 2018. Děkujeme za pochopení.


Více
pro 15

BAZÁREK VE ŠKOLE - VÝTĚŽEK

Včera odpoledne proběhl na naší škole 1. bazárek věcí. Moc děkujeme všem, kteří jste přišli a něco si zakoupili. Celkově se prodaly věci za 2 500,- Kč. Celá částka byla vložena do fondu SRPŠ. Velmi děkujeme mamince Kateřině Křížové, která celou akci vymyslela, zorganizovala a uskutečnila.


Více
pro 14

Bazárek ve škole

Ve středu 14. 12. od 14,30 do 18 h proběhne v tělocvičně naší školy. Budou se prodávat hračky, oblečení (nejen dětské) a knížky. Pokud máte chuť přispět nám na pomůcky, výlety, cestovné, vstupné a další, přeneste do školy vše, co již nevyužijete, a mohlo by udělat radost ostatním.


Více
pro 13

Stravování

Do Dokumentů školy byl přidán aktuální přehled stravného.


Více
pro 01

PROSBA O KRMÍTKO NA TYČI

Milí rodiče, pokud by někomu doma zbývalo jednoduché krmítko na kůlu, tyči, které bychom mohli umístit před okna školy, rádi se ho ve škole ujmeme. Máme pouze jedno a potřebovali bychom jich více. Moc děkujeme.


Více
lis 30

PROSBA O CHVOJÍ

Prosíme Vás o pomoc: na adventní dílny, které budou 30. listopadu ve škole bychom potřebovali chvojí - nejlépe túje, jedle, buxus, mahon. Chvojí již nyní můžete nosit do školy. Moc děkujeme.


Více
lis 15
lis 15

Konzultace žák-rodič-učitel

Připomínáme naše nadcházející konzultace. Zítra začnou první konzultace pro 1. ročník, ostatnmí ročníkům ve čtvrtek dle navrženého rozpisu. Paní učitelka Lucie Francová, která vyučuje AJ, bude k dispozici ve čtvrtek, od  14.00 do 16.30 h.


Více