Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

úno 09

Žádost o uvolnění žáka - nový formulář

Do Dokumentů byl vložen nový formulář pro uvolnění žáka z výuky.


Více
úno 09

Zrušení kroužků

Z důvodu nemoci paní Simony Bártové a nepřítomnosti Jany Vítové musíme bohužel zrušit kroužky: Ještěrky, Náboženství. Prosím sledujte webové stránky nebo nástěnku u vchodu do školy, zde budeme uvádět případné aktuální změny kroužků či změny v rozvrhu. Děkujeme.


Více
led 30

Inspekce ve škole - oznámení

Na konci ledna proběhla v naší škole hloubková inspekce. Inspekce probíhala v oblasti ekonomické, pedagogické, organizace řízení školy. Inspekční zpráva je k dispozici v ředitelně školy jinak bude vyvěšena na stránkách České školní inspekce.


Více
led 21

První fotky z hor

První fotografie najdete v naší Fotogalerii.


Více
led 21

Huráááá, jedeme na hory

Lyžaři a lyžařky, připomínáme náš blížící se odjezd na hory. Přejeme příjemné balení a v neděli ráno se na Vás těšíme. Krakonoš


Více
led 21

POBYT NA HORÁCH

Na náš pobyt na horách je zatím přihlášeno 19 dospělých a 43 dětí. Prosím o kontrolu počtu dospělých a dětí, abychom na nikoho nezapomněli. Protože nás je přihlášeno víc, než je kapacita hotelu Sůva na Benecku, snažíme se ve spolupráci s provozovatelem   sehnat ubytování v těsné blízkosti hotelu.


Více
led 18

Schůzka k pobytu na horách

Od 16,30 h před třídními schůzkami a schůzkou SRPŠ proběhne informační a poslední schůzka před naším odjezdem na hory. Proto moc prosíme, koho se hory týkají, abyste  na schůzku přišli. Děkujeme za pochopení. Schůzka proběhne ve školní družině.


Více
led 18

Třídní schůzky

Zveme Vás na třídní schůzky od 18 hodin. Zástupci rodičů SRPŠ se sejdou v 17,30 h v ředitelně školy. Rodiče žáků 4. ročníku se sejdou ve třídě v 17 hodin.


Více
led 16

Výtěžek z vánočních trhů

Letošní výtěžek z vánočních trhů činí 12 712,- Kč. Všem, kteří jste přišli, nakoupili jste si, moc a moc děkujeme. Výtěžek bude vložen do fondu SRPŠ a poslouží úhradu akcí pro naše žáky. Část tohoto výtěžku bychom jako každý rok chtěli věnovat.


Více
led 09

MALÝ NOVOROČNÍ KONCERT

Srdečně Vás zveme na malý novoroční koncert v úterý 9. 1. od 14 hodin. Seznámíme se s různými hudebními žánry v proměnách času.  Hraje Bennewitzovo kvarteto. Koncert se uskuteční v prostorách základní školy.


Více