Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

kvě 22

Škola v přírodě

V Dokumentech školy najdete pokyny ke škole v přírodě. Každý žák obdržel informace i v písemné podobě. 


Více
kvě 11

Program Ekocentrum Paleta

Ve čtvrtek 11. 5. odpadá program v ekocentru Paleta v Pardubicích. Program bude nahrazen v červnu. Děkujeme za pochopení.


Více
kvě 08

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem, kdo nám pomáhali s třídenním cyklistickým výletem. Počasí nám přálo a vše ostatní také. Děkuji Vám dětem i Vám rodičům za skvělou jízdu a souhru po všech stránkách. Budu dlouho vzpomínat na krásné dny. Lenka Burešová


Více
kvě 05

Tak zítra JEDEME.

Po neustálém rozvažování, přemýšlení jsme se nakonec rozhodli, že cyklistický víkend BUDE. Zítra možná trochu zmokneme, ale pak je předpověď příznivá. Vše je domluvené (kemp, základní škola, kde budeme přespávat).


Více
kvě 05

CYKLISTÉ POZOR

Vážení cyklisté, prosím sledujte webové stránky. Počasí je všelijaké, a tak se rozhodujeme, jestli pojedeme či ne. Ale ještě to nevzdáváme:). Tak prosíme o strpení a sledování stránek.


Více
kvě 05

CYKLISTICKÝ VÍKEND

Vážení rodiče, v termínu od 5. do 7. května připravujeme výlet pro všechny, kdo mají kolo, rádi jezdí a chtěli by s námi prožít víkend.


Více
dub 27

FOTOGRAFOVÁNÍ ZRUŠENO

Z důvodu nepříznivého počasí jsme se nakonec rozhodli přesunout fotografování na pátek 16. 6. Chtěli bychom závěrečné fotografie nafotit venku, bohužel zítřejší předpověď tomu nenasvědčuje. Děkujeme všem za pochopení. 


Více
dub 27

FOTOGRAFOVÁNÍ

Ve čtvrtek v 10 hodin se fotografujeme. 


Více
dub 24

PROSBA - cyklistický výlet

Milí rodiče, potřebovali bychom odvézt a převézt věci - spacáky, karimatky, nějaké potraviny do kempu v Horním Jelení - pátek odpoledne, pak je v sobotu přesunout do Základní školy Albrechtice nad Orlicí, v neděli zase přivézt zpátky do Čeperky.


Více
dub 21

DEN ZEMĚ

O jeden den dříve oslavíme Den Země. Letos tento den oslavíme společně. Žáci se rozdělí do skupin a na každou skupinu čekají úkoly, činnosti, tvoření, luštění apod. Začínáme v 10 hodin.


Více