Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

bře 19

Plán akcí

Do Plánu akcí byl vložen termín pro tzv. Konzultační dny.


Více
bře 08

Setkání rodičů a učitelů

Vážení a milí rodiče, byla jsem požádána, abych sezvala, pokud možno, všechny pracovníky školy na schůzku s rodiči. A tak ve čtvrtek 8. 3. jsme se sešli ve škole. A čekalo nás velké překvapení. Byla nám předána inspekční zpráva od rodičů:).


Více
bře 08

Výtěžek z vánočních trhů

Vážení a milí rodiče, zítra děti dostanou nabídku možností, komu věnovat částku 2000,- Kč (část výtěžku z našich vánočních trhů). Prosím vyberte jednu možnost, která je Vám nejbližší. My po skončení hlasování hlasy sečteme a osobně částku předáme. Děkujeme. Nabídku ještě nadete v našich Dokumentech.


Více
úno 27

POZOR - změna termínu KARNEVALU

Z důvodu velké nemocnosti přesouváme zítřejší KARNEVAL na 27. února 2018.


Více
úno 09

Žádost o uvolnění žáka - nový formulář

Do Dokumentů byl vložen nový formulář pro uvolnění žáka z výuky.


Více
úno 09

Zrušení kroužků

Z důvodu nemoci paní Simony Bártové a nepřítomnosti Jany Vítové musíme bohužel zrušit kroužky: Ještěrky, Náboženství. Prosím sledujte webové stránky nebo nástěnku u vchodu do školy, zde budeme uvádět případné aktuální změny kroužků či změny v rozvrhu. Děkujeme.


Více
led 30

Inspekce ve škole - oznámení

Na konci ledna proběhla v naší škole hloubková inspekce. Inspekce probíhala v oblasti ekonomické, pedagogické, organizace řízení školy. Inspekční zpráva je k dispozici v ředitelně školy jinak bude vyvěšena na stránkách České školní inspekce.


Více
led 21

První fotky z hor

První fotografie najdete v naší Fotogalerii.


Více
led 21

Huráááá, jedeme na hory

Lyžaři a lyžařky, připomínáme náš blížící se odjezd na hory. Přejeme příjemné balení a v neděli ráno se na Vás těšíme. Krakonoš


Více
led 21

POBYT NA HORÁCH

Na náš pobyt na horách je zatím přihlášeno 19 dospělých a 43 dětí. Prosím o kontrolu počtu dospělých a dětí, abychom na nikoho nezapomněli. Protože nás je přihlášeno víc, než je kapacita hotelu Sůva na Benecku, snažíme se ve spolupráci s provozovatelem   sehnat ubytování v těsné blízkosti hotelu.


Více