Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

úno 15

Přednášky zuby

V tento den proběhne přednáška o zubní hygieně - studenti Lékařské fakulty UK Hradec Králové.


Více
led 18

Kroužek NÁBOŽENSTVÍ

Tento týden se ruší kroužek Náboženství. Děkujeme za pochopení.


Více
led 03

KROUŽKY

Během ledna je možnost se odhlašovat, přihlašovat, přecházet z nabídnutých kroužků. Připravujeme rovněž kroužek nový - Malí zahradníci, o jehož činnosti budete včas informováni.


Více
led 03

NOVÉ AKCE

Přejeme vše dobré v novém roce 2017. Do Plánu akcí jsme přidaly akce, které nás čekají v novém školním roce. Akce budou postupně doplňovány dalšími informacemi.


Více
pro 20

Vánoční večer a dílny

Zítra Vás srdečně zveme na vánoční večer a trhy. Začínáme v 17.30 h v tělocvičně.


Více
pro 05

Oslava Mikuláše

V pondělí se otvírají brány naší školy čertům, andělům či Mikulášům. Proto kdo chcete, přijďte k nám třeba jako čert, anděl nebo Mikuláš. Stačí jen malý převlek, podle čeho poznáme, kdo jste:).


Více
pro 03

Návštěva planetária

V sobotu organizuje astronomický kroužek návštěvu planetária v Hraci Králové. Informace získáte u vedoucí kroužky paní D. Uhrinové. Doprava je vlastní. Ještě jsou nějaká místa volná, v případě zájmu volejte paní Uhrinové - tel 603797444.


Více
lis 24

ADVENTNÍ DÍLNY

Zveme Vás na tradiční odpolední tvoření před začátkem Adventu. Sejdeme se v tělocvičně v 16,30. Budou pro vás připraveny slaměné věnce, chvojí, přírodní přízdoby, tavící pistole, vázací dráty. Vezměte si s sebou prosím zahradnické nůžky, svíčky, mašle, dekorace. Těšíme se na Vás.


Více
lis 22

PODĚKOVÁNÍ

Velký dík všem brigádníkům, kteří se podíleli na úpravě pozemku nedaleko školy. Sešlo se Vám opravdu hodně a práce šla pěkně od ruky. Stromy a keře jsou zasazeny, zima může začít. Ještě jednou velké díky VŠEM.


Více
lis 17

ZÍTŘEJŠÍ BRIGÁDA

Zítřejší brigádu povede pan Jan Rudiš. Budou se sázet stromky a hrabat zoraná hlína. Sraz u školy je ve 13,30  hodin. Děkujeme všem, kdo přijdete.


Více