Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

Nové informace najdete v Dokumentech školy.

Vážení rodiče, žáci, informace k novému školnímu roku najdete v Dokumentech školy. 


Více

KRÁSNÉ LÉTO A PRÁZDNINY!

Přejeme Vám krásné léto, hodně odpočinku, zážitků a všeho dobrého. Krásné prázdniny!


Více

Poslední den ve škole - vysvědčení.

V pátek se sejdeme na zadní zahradě školy (u kolejí) v 8,30 h, kde proběhne společné rozdání vysvědčení. Po skončení začínají prázdniny. Všichni jste srdečně zváni. 


Více

Rozpis angličtiny pro 3. ročník

Rozpis AJ najdete v Dokumentech školy. 


Více

První den ve škole.

Milí rodiče, žáci... tak dnes jsme se po dlouhé době  opět setkali ... S radostí pomalu začínáme plánovat další akce a přidávat do našeho Plánu akcí... Podívejte se:) Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za Vaše (naše) děti. Děti byly  skvělé i připravené.


Více

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem rodičům, kteří nám přišli pomoci s úklidem školy před otevřením. Po dobu 2 měsíců se ve škole předělal kompletně suterén  (nové elektrické rozvody, rozvody vody, topení, nové odpady apod.). Po celé škole byl jemný prach  a nepořádek.


Více

Prosba o pomoc s úklidem

Milí rodiče, kdo byste mohl a chtě nám pomoci  s úklidem školy, budeme rádi. Jedná se o drobný úklid - stírání prachu, vytírání apod.  Nabízíme: út, čt, pátek  8- 15 (kdykoli), středa 14 – 18 h , kbelík, hadříky s sebou . Děkujeme.  


Více

Nové informace k otevření školy 25. 5. 2020

Vážení rodiče, nejprve bychom vám chtěli poděkovat za spolupráci při zajišťování výuky na dálku v této nelehké době. Zasíláme Vám informace o dalším možném průběhu výuky dle nařízení vlády. Snažíme se Vám  nabídnout  co nejpřijatelnější podmínky dle daných kritérií a možností naší školy.


Více

Výsledky zápisu na příští školní rok budou zveřejněny v pátek 17. 4. 2020

Milí rodiče, výsledky o přijetí zveřejníme zítra, v pátek 17. 4. v odpoledních hodinách. Prosíme o trpělivost. Děkujeme. 


Více