Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

Společné vysílání prvňáčků

Společně se můžeme vidět i tento týden, a to v úterý 14. 4. a v pátek  17. 4. 2020, vždy v 10 hodin. Připravte si papíry na psaní a modré sešity s linkami nebo vstupenku. Děkuji a těším se. Lenka 


Více

Schránka u dveří

V případě, že nás nezastihnete ve škole,  najdete  sešity, vstupenky, písanky, mapy i všelijaké vzkazy najdete u hlavních dveří v nové schránce. 


Více

Kdy nás zastihnete ve škole? Týden 23. 3. - 27. 3. 2020

Tento týden jsme ve škole v těchto časech:


Více

ZÁPIS do 1. ročníku - způsob přihlašování NÁVOD - ZDE.

Milí rodiče, děkujeme, že máte zájem o naši školu. Přinášíme informace, jak se zapsat. V naší škole je možné se zapsat v termínu od 1.4. do 15. 4. Tento rok pouze bez přítomnosti dětí. Nabízíme následující postup. Klikněte na přiložený odkaz a vyplňte přihlášku.


Více

Pobyt v přírodě - ZRUŠENO

Vážení a milí, s ohledem na situaci jsem dnes zrušila našeho červnové pobyty v přírodě ve Středisku ekologické výchovy v Oldřichově. Na rok 2021 máme objednáno:). Děkuji za pochopení. 


Více

OŠETŘOVNÉ DO 13 LET A PO CELOU DOBU

 Ošetřovné pro zaměstnance bude propláceno i po zákonem stanovených 9 dnech.A to po celou dobu, kdy budou uzavřené školy i jiná dětská zařízení. Nárok na nějbudou mít po dobu mimořádných opatření také rodiče s dětmi do 13 let. Změnyschválila dnes (19. 3. 2020) vláda.


Více

NOVÉ INFORMACE - ZÁPIS PRVŇÁČKŮ

Milí rodiče, dnes 18. 3. jsme obdrželi nové informace ohledně zápisu. Vše prostudujeme a zveřejníme, jak zápis bude probíhat. S určitostí víme, že se nesetkáme s dětmi osobně. Sledujte prosím Aktuality, kde podrobně popíšeme, jak máte postupovat. Děkujeme. 


Více

Informace k týdnu - 16. - 20. 3. 2020

Vážení a milí rodiče, v nejbližších dnech  budeme ve škole  v těchto časech:


Více

FORMULÁŘ - Žádost o ošetřovné - MÁME:)

Vážení rodiče, formulář je k dispozici ve škole, kde nás najdete  každý den. 


Více