Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

Hory - den čtvrtý a pátý

Hola, hola, zdravíme z bíle pocukrovaného Benecka. Máme se dobře, lyžujeme od rána do večera. Dnes jsme zkusili i běžky. Zdravíme všechny doma a děkujeme, že jste na nás mysleli, a tak nám nasněžilo. Hezkou dobrou z chaty Krakonoš. 


Více

Hory- den třetí

Hola, hola, zdravíme z hor. Dnes nám začalo chumelit a chumelí ještě teď. Děti nahoře spí, lyžovaly dopoledne i celé odpoledne. Večer jsme si zahráli společenské hry a zítra se těšíme na další lyžovačku.  Všichni jsou v pořádku a lyžování je moc baví.


Více

Hory - den druhý

Tak další den máme za sebou. Dnes, vzhledem k počasí, jsme si naordinovali odpočinkový den. Vyrazili jsme na rozhlednu Žalý a pěkně se prošli na čerstvém vzduchu:). Máme se dobře, všichni jsme v pořádku a doufáme, že až se zítra probudíme, bude kolem bílo.... Držte nám palce. Krakonoš a lyžníci


Více

KURZ RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN

V březnu proběhnou dva bloky kurzu Respektovat a být respektován. Ve složce Dokumenty či přímo ve škole najdete podrobnější informace. 


Více

Kroužky - během pobytu na horách nebudou

Všechny kroužky v týdnu od 3.2 do 7.2. 2020 se ruší z důvodu Pobytu na horách. Děkujeme za pochopení. 


Více

Rodičovská schůzka již zítra:) Zítra se dozvíte podrobné informace o POBYTU NA HORÁCH

Zítra se koná od 18 hodin setkání rodičů. Kromě jiných informací budeme část schůzky věnovat informacím o POBYTU NA HORÁCH. 


Více

Výtěžek z našich vánočních trhů

Moc děkujeme všem, kteří jste přispěli. Po odečtení nákladů na výrobky nám zbývá 20 143,- Kč. Tento výtěžek byl vložen do fondu SRPŠ a bude použit na výlety, vstupy na akce apod. Ještě jednou moc děkujeme všem, kteří jste přispěli buď výrobkem či nákupem. Část výtěžku věnujeme na dobročinný účel.


Více

PODĚKOVÁNÍ OD KOČIČÍ NADĚJE

V odkazu Dokumenty najdete děkovný dopis od Kočičí naděje. Během prosince děti nosily krmení pro kočky a kocourky. Děkujeme všem, kteří jste přispěli. 


Více

Začínáme v novém roce 2020

Výuka po Vánocích začíná v pondělí 6. 1. Těšíme se na Vás. 


Více