Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

NÁVRAT žáků 1. a 2. tříd

Ve středu  18. 11. se opět sejdeme ve škole. Tento návrat se týká žáků 1. a 2. tříd. Výuka bude probíhat od 8 do 11,45 h. Během výuky budeme zařazovat venkovní přestávky. Dále bude zajištěno, aby obě skupiny pracovaly odděleně, a to i během družiny. Škola bude otevřena od 7 hodin ráno.


Více

Informace pro dny 16. a 17. 11. 2020

Dne 17. 11. výuka probíhat nebude (státní svátek). Původně plánované ředitelské volno dne 16. 11. se ruší a bude probíhat distanční výuka.  V případě, že vláda určí i tento den (16. 11.)  jako den pracovního volna, výuka probíhat nebude. 


Více

Rozvrh distanční výuky 9. 11 . 13. 11. 2020

Do složky Dokumenty byl přidán rozvrh distanční výuky na nový týden. 


Více

Dotazník k distančnímu vzdělávání

Vážení rodiče,>online výuka se rozbíhá a nás zajímají Vaše postřehy a připomínky. Ty bychom>rády využily ke zvyšování kvality distanční výuky v souladu s možnostmi>školy a učitelů.>Dotazník prosím vyplňte zde, nejlépe do neděle 8. 11. :  >https://forms.


Více

VÝZVA č. 1

Máme pro vás připravenou historicky první společnou VÝZVU. Když už nemůžeme společně být, můžeme alespoň společně tvořit na dálku. Budeme rádi, když se do výzvy zapojíte a těšíme se na Vaše fotografie, videa, obrázky.


Více

Rozvrh 2. - 6. 11. 2020

Milí rodiče i žáci, rozvrh na příští týden najdete v Dokumentech školy. Ještě bude přidán rozpis na angličtinu (3., 4. a 5. ročník) 


Více

Přidání fotografií - 3. den Oucmanice

Do Fotogalerie byly přidány fotografie z posledního dne v Oucmanicích. 


Více

Stravné - přehled plateb - aktualizováno

V Dokumentech naleznete aktualizovaný přehled plateb. 


Více

2. den v Oucmanicích

Milí rodiče, zdravíme v podvečer z Oucmanic. Přežili jsme i v dešti:). Dopoledne jsme se rozdělili na dvě skupiny. Ta první šla ven "lovit" a ta druhá vyráběla přírodní barvy. Pak se skupiny vyměnily.


Více