Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

kvě 17

CYKLOVÝLET - POSLEDNÍ POKYNY!!!!

V pátek vyrážíme (snad nám počasí bude přát) na náš třídenní cyklovýlet. Obědy na pátek jsou hromadně odhlášeny. Připomínáme, že kola se nakládají ve čtvrtek v 16 hodin. Poslední informace děti dostaly minulý týden, případně je najdete v našich Dokumentech. Kolu zdar! 


Více
kvě 09

Čeperský zpěváček

Od 9 hodin proběhne na obecním úřadě setkání mladých zpěváčků z Dřítče, Čeperky a Rokytna. Kdo si chcete poslechnout hezké písničky, zazpívat si s námi a podívat se, podpořit nás, jste srdečně zváni. Čiperky z Čeperky mají sraz v 8 hodin na obecním úřadě v místní kinokavárně. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 03
dub 15

ROZPIS KONZULTACÍ - DUBEN

V záložce Dokumenty školy najdete rozpis konzultací jednotlivých tříd. 


Více
dub 09

Hola, hola, zápis volá...

Těšíme se na nové prvňáčky - zápis se uskuteční v úterý od 16,30 do 18,30 hodin. Zapsat se můžete přijít kdykoli během celého časového rozsahu. 


Více
dub 09

Zápis do 1. ročníku

V úterý 9. dubna Vás zveme na zápis prvňáčků, který se uskuteční v naší škole od 16.30 do 18.30 h. Přijďte kdykoli v tomto časovém rozmezí. Na děti čekají zajímavé úkoly, kterými je provedou učitelé a současní žáci. Moc se na Vás těšíme. 


Více
bře 28

KONEC VÝUKY PLAVÁNÍ A NOVÝ ROZVRH

V pátek 29. března jedeme plavat naposledy. Od pondělí platí původní rozvrh. 


Více
bře 21

Výsledky hlasování z vánočních trhů

Moc děkujeme všem, kteří se hlasování zúčastnili. Celkem bylo odevzdáno 72 hlasu:


Více
bře 19

NÁVRATKA - Cyklistický výlet

Náš cyklistický výlet se blíží. Každý žák obdržel pokyny k jeho konání. Kdo máte zájem, prosím přihlaste se co nejdříve. Děkujeme. 


Více
bře 07

KERAMIKA PRO DOSPĚLÉ

Milé maminky, tatínci, babičky a dědečkové. Máme tu akci jen a jen pro Vás. Kdo si chcete něco pěkného vyrobit, zkusit si pracovat s hlínou, glazurami, něco pěkného vytvořit, máme tu pro Vás nabídku dvou setkání. První se uskuteční  6. března a druhé 27. března. Cena za obě setkání bude 200,- Kč.


Více