Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

zář 02

Začínáme...

Prázdniny pomalu končí a tak dovolte, abychom Vás pozvali na zahájení nového školního roku 2019-2020. Těšíme se na Vás v pondělí 2. září v 9 hodin na zahradě naší školy. Letošní rok se budeme vracet "Ke kořenům..." Bude to rok plný tradic, zvyků, řemesel a krajiny domova.


Více
čen 26

Letní slavnost se blíží :)

Příští středu se uskuteční naše tradiční Letní slavnost - trochu budeme improvizovat, protože se v současné době začala stavět plánovaná třída. Začátek slavnosti bude v 16.30  na zahradě za Stromovým kalendářem. Prosíme o drobné občerstvení, pití i ostatní zajistíme.


Více
čen 20

Závěrečné třídní schůzky DNES

V 18 hodin začínají závěrečné třídní schůzky. Zástupci rodičů - výbor SRPŠ se sejde v 17.30 h. 


Více
čen 10

Přespání ve škole a výlet na kole.

Z pondělí na úterý budou spát čtvrťáci ve škole, sraz v 17.30 ve škole,  ráno vyrazí na Kunětickou horu na kolech. Přitom budou pilovat angličtinu, dějepis i jiné. 


Více
kvě 23

Fata Morgana - Botanická zahrada Praha

Za motýly se vypraví i žáci 3. a 4. ročníku. Tentokrát ve čtvrtek 23. května. 


Více
kvě 22

Fata Morgana - Botanická zahrada Praha

Cestu za motýly podniknou tento den žáci 2. ročníku. Bližší informace dostanou žáci od třídního učitele. 


Více
kvě 17

CYKLOVÝLET - POSLEDNÍ POKYNY!!!!

V pátek vyrážíme (snad nám počasí bude přát) na náš třídenní cyklovýlet. Obědy na pátek jsou hromadně odhlášeny. Připomínáme, že kola se nakládají ve čtvrtek v 16 hodin. Poslední informace děti dostaly minulý týden, případně je najdete v našich Dokumentech. Kolu zdar! 


Více
kvě 09

Čeperský zpěváček

Od 9 hodin proběhne na obecním úřadě setkání mladých zpěváčků z Dřítče, Čeperky a Rokytna. Kdo si chcete poslechnout hezké písničky, zazpívat si s námi a podívat se, podpořit nás, jste srdečně zváni. Čiperky z Čeperky mají sraz v 8 hodin na obecním úřadě v místní kinokavárně. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 03
dub 15

ROZPIS KONZULTACÍ - DUBEN

V záložce Dokumenty školy najdete rozpis konzultací jednotlivých tříd. 


Více