Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

čen 15

Poslední pokyny k našemu cyklovýletu.

 Cyklistický výlet  ????????????  informace před startem :o)


Více
čen 14

Závěrečná třídní schůzka

Ve čtvrtek připomínáme závěrečnou třídní schůzku od 18 hodin. Členové sdružení rodičů a přátel školy se sejdou v 17,30 h v ředitelně školy.


Více
čen 11

Třeťáci a Praha

V pondělí 25. 6.  třeťáci vyrazí po stopách novověku. Navštíví Národní technické muzeum v Praze, zhlédnou zde převrtatné vynálezy tohoto období. Sraz v 6:00 h na vlakovém nádraží v Čeperce. Návrat ve 14:46 do Čeperky.


Více
čen 11

Setkání rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveme Vás na letní předprázdninové setkání. Představíme Vám plány na příští školní rok, povíme Vám něco o organizaci příštího školního roku. Těšíme se na Vás. Setkání proběhne ve škole 21. 6. od 18 hodin. S pozdravem Mgr. Lenka Burešová


Více
kvě 17

Společné fotografování

Připomínáme zítřejší fotografování tříd, skupin, jednotlivců i celé školy.


Více
kvě 10

PŘEDNÁŠKA - Rozdíly ve výchově chlapců a dívek

Srdečně Vás zveme na zajímavou přednášku s názvem Rozdíly ve výchově chlapců a dívek. Přednáškou Vás  provede psycholog, psychoterapeut, lektor a hlavně táta svých dětí pan  Mgr. Milan Studnička. Výchova svých vlastních dětí dá někdy pořádně zabrat.


Více
dub 21

VÝSTAVA - Jak se dříve žilo?

Milí, zveme Vás na naši výstavu, kterou připravili třeťáci s nadšením v očích. Tak neváhejte a přijďte se podívat, jak se dříve žilo. Když budete prohlížet, brát do rukou staré věci, rozbuší se Vám srdce a narodí se vzpomínky na časy minulé....


Více
dub 16

Přehled stravného

Vážení rodiče, do Dokumentů byl přidán přehled stravného za březen 2018. Prosíme o uhrazení chybějících částek. Děkujeme.


Více
dub 13

Škola v přírodě - potvrzení termínu pro mladší žáky

Žáci 1. a 2. ročníku pojedou na školu v přírodě ve stejném termínu jako starší žáci - 28.5. - 1. 6. do Kosteleckých Horek.


Více
dub 11

Zápis se blíží

Příští týden Vás srdečně zveme k zápisu do naší školy. Můžete přijít kdykoli v době od 16,30 do 19 hodin.


Více