Drobečková navigace

Úvod > Plán akcí > Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídyDatum konání:
7.4.2021

Zápis do 1. třídy se uskuteční ve středu 7. dubna 2021 od 16.30 do 18.30 h. Celý zápis bude zaměřený na celoroční téma nového

 K zápisu se můžete dostavit kdykoli během určeného časového rozpětí. S sebou si vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Pokud budete požadovat odklad školní docházky, prosíme o dodání těchto dokumentů: 1. Doporučení příslušného školského poradenského zařízení, 2. Doporučení odborného lékaře. 

Zákonný zástupce dostane registrační číslo pro své dítě, vyplní připravený zápisní lístek a žádost o přijetí dítěte, případně žádost o odklad.   Poté se rodič s dítětem odeberou do 4 připravených tříd , kde dítě bude plnit připravené úkoly zaměřené na komunikační dovednosti, početní představivost, grafomotoriku, pohybovou dovednost, praktickou a rytmickou dovednost. V připravených třídách budou paní učitelky a také žáci, kteří Vás budou zápisem provázet. Prosíme o trpělivost v případě čekání. Pro děti budou připraveny drobné aktivity. Po zapsání do seznamu, vyplnění žádosti a splnění hravých úkolů můžete s dětmi odejít. Výsledky o přijetí budou co nejdříve zveřejněny na webových stránkách školy a také u vchodu do základní školy. Těšíme se na Vás!