Drobečková navigace

Úvod > Plán akcí

Plán akcí


Plán akcí - kalendář

zář 10

Třídní schůzky

Schůzka rodičů se bude konat ve čtvrtek  10. září od 18 hodin ve škole. Prosím zástupce rodičů jednotlivých tříd, aby přišli o půl hodiny dříve, tedy v 17. 30 h. 


Více
zář 01
zář 01

Vyplouváme - slavnostní zahájení školního roku "Od kořenů do světa"

V úterý 1. 9. zahájíme společně nový školní rok. Začátek v 9 hodin na školním dvoře. Těšíme se na Vás. 


Více
čen 26

Slavnostní zakončení školního roku

Zveme Vás na tradiční slavnostní zakončení školního roku. Začínáme v 8 hodin. 


Více
čen 24

Letní slavnost

Tradiční rozloučení se školním rokem se uskuteční ve středu 24. 6. 2020. Rozloučíme se s našimi páťáky a přivítáme nové prvňáčky. Těšíme se, že se společně zase potkáme. 


Více
čen 22

Výlet prvňáčků

V pondělí 22. června vyrazíme kolem 9 hodiny na výlet ke Stéblové. Půjdeme pěšky, s sebou batůžek, pití, svačina, kapesné a pláštěnku. Do školy můžete přijít v obvyklý čas - 7,30 - 7,45 h nebo v 8,50 před budovu školy. Návrat bychom měli stihnout v 11,30 h.


Více
čen 18

Setkání s rodiči budoucích prvňáčků

S rodiči budoucích prvňáčků se setkáme ve čtvrtek 18. 6. v 18 hodin ve škole.  Těšíme se na Vás. 


Více
čen 08

Fotografování

V pondělí 8. 6. se fotografujeme. Fotit se budeme venku, v přírodě a vzhledem k situaci nabízíme fotografie vždy jedné třídy. O průběhu Vás budeme včas informovat. 


Více
dub 01

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníku proběhne vzhledem k situaci elektronicky. Prosím vyplňte přihlášku na tomto odkazu:  https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/ZSCEPERKA/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#  a vyberte způsob, jak tuto přihlášku odeslat. 


Více
dub 01

Zápis žáků do 1. ročníku - zrušeno, termín nového zápisu bude upřesněn

Milí a vážení, to není Apríl:). Nový školní rok se velmi rychle blíží a těšíme se na nové prvňáčky. Zápis proběhne odpoledne 1. dubna od 16.30 do 18.30 h. S sebou si přineste: chuť, radost, dobrou nálada a pohodlné oblečení. Tentokrát budeme společně cestovat po světě. 


Více