I přes veškeré snahy, pozvánky, videa se nám bohužel nepodařilo zlákat na naši slavnost pana prezidenta. Podařilo se to naší prvňačce Denisce, která se s panem prezidentem setkala a předala mu naši i vlastnoručně vyrobenou pozvánku. Pan prezident je v době naší slavnosti v cizině, ale prohlásil, že moc děkuje za pozvání a pošle škole přání. Tak uvidíme:)
Malá Deniska zve pana prezidenta.