Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoce se blíží

Vánoce se blížíMilí rodiče, vzhledem k situaci, která se neustále mění, nedokážeme v současné době říci, jak oslavíme naše "školní Vánoce." Prosíme Vás proto o sledování Aktualit na našich webových stránkách. Již nyní s dětmi vyrábíme a připravujeme  výrobky, dobroty apod., které jako každý rok prodáváme. Letos jsme věřili, že se v adventním čase setkáme, tentokrát jsme měli připravenu tzv. venkovní variantu. Nyní však nedokážeme říci, zdali i tato varianta bude možná a vhodná. Také nevíme, kdy dětem začnou vánoční prázdniny, mluvilo se o prodloužení právě od 20. prosince. Z tohoto důvodu určitě přesuneme naše setkání na týden od 13. do 17. 12. 2021. Pokud se nebude možné sejít, uvidíme se alespoň při prodeji v našem adventním okénku, které jsme vyzkoušeli v minulém roce.