Zdravíme z Pasíček. Po výletě jsme se dobře a dlouho vyspali. Ráno nás čekal program o včelách a také jsme si jednu včelku vyrobili. Před obědem jsme si pohráli venku, kde nakonec zasvítilo sluníčko a oteplilo se. Po odpoledne nás čekala přednáška o ochraně šelem a půjdeme se projít do okolí zkontrolovat naše domečky v lese. I přes špatné předpovědi počasí, je dnes nejtepleji a nejvíc svítí sluníčko. Tak máme radost. Zítra ještě vymyslíme program dle počasí, zabalíme a po obědě vyrazíme domů. Máváme do Čeperky, děkujeme za pohledy, dopisy a pozdravy od Vás. Mějte se krásně, aspoň tak dobře, jako my.