Hned po snídani jsme vyrazili na pěší výlet do tzv. Maštalí. I když bylo ráno, sluníčko občas prokukovalo mezi mraky a tak jsme věřili, že dnes nesprchne. Možná i proto, že byla zima, jsme šlapali rychle a poměrně brzy dopoledne jsme dorazili do skal. Tam se nám moc líbilo - na vyhlídkách, ve skalním bludišti nebo jen tak u potůčku v lese. Dnes jsme měli pozdější oběd a za skvěle zvládnutou túru jsme si každý pochutnal na kopečku zmrzliny. Celkově jsme ušli 9 kilometrů. Nyní někdo odpočívá v pokoji či společné jídelně, někdo tráví polední klid venku. Odpoledne nás čeká stavění domečků v nedalekém lese a pokud to půjde:), klidnější režim. Máme se fajn, všichni jsme v pořádku a máváme do Čeperky.