Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > HORY 2024 - BENECKO

HORY 2024 - BENECKODatum konání:
20.1.2024
Datum ukončení:
27.1.2024

Vážení rodiče, posíláme první informace o pobytu na horách. V Dokumentech školy najdete také jeho samostatnou přílohu.

Pobyt na horách – Benecko  2024

Vážení a milí rodiče,  prarodiče, přátelé školy. Příští školní rok nás čeká opět oblíbená akce „Pobyt na horách.“ Rádi bychom tento pobyt uskutečnili a pozvali Vás a Vaše děti na týden strávený na horách. Po dobrých zkušenostech jsme opět zůstali věrní Benecku, kde jsou ideální podmínky pro všechny lyžaře i běžkaře.  Máme zamluveno ubytování na hotelu  Krakonoš v centru Benecka. Počet míst je omezen.  Nabízíme termín 20. 1. – 27. 1. 2024, kde cena za 1 noc činí  690,-Kč /7 nocí/. Tato cena není úplná, každé dítě si bude ještě platit týdenní skipas (předpokládáme, že získáme množstevní slevu). Autobus, kterým pojedeme, uhradí škola.  Pokud máte zájem, přihlaste se prosím co nejdříve.  Posíláme odkaz na tabulku, kam se prosím připište do příslušného políčka. Do 20. prosince vybíráme zálohu ve výši 4800,- Kč, do pátku před odjezdem 19. ledna vybíráme doplatek ve výši 2 850,- Kč. Vše posílejte na toto číslo účtu: 2601406638/2010,  do poznámky prosím napište JMÉNO+PŘÍJMENÍ.  Záloha je nevratná, ale převeditelná na jinou osobu.  Samozřejmě v případě, že se zájezd neuskuteční, Vám  zálohu vrátíme. Na hory můžete přihlásit samotné dítě, postaráme se o něj. Budeme však rádi, když se připojíte a pomůžete nám. Bez Vás, dospělých, bychom hory nemohli zrealizovat. Posíláme odkaz na tabulku, do které prosím vyplňte, případně připište, s čím konkrétně byste nám mohli pomoci.  

Souhrnné info:

  • termín pobytu: 20. 1. – 27. 1. 2024, nástup ve 14 hodin (začínáme večeří), předpokládaný odjezd na hory z Čeperky v 12,30  h (ještě upřesníme), odjezd z hor do 10 h.
  • cena za 1 osobu – 690,- Kč/noc (ubytování, snídaně, obědy, večeře, pitný režim)
  • předpokládaná celková cena: 4 830,- ubytování (690 x 7), 2 520 skipas (5/7 dnů školy s večerním), 220 půjčovna běžky set na 1 den, 80 snowtubing, ∑ = 7 650 Kč předpokládaná cena za osobu (pokud vyjednáme lepší ceny a ušetříme, bude se vracet)
  • nebojte se zeptat, zdali je Vám něco nejasného, v lednu před pobytem proběhne ještě informativní schůzka pro zapsané

    Odkaz na tabulku zde:  https://t.ly/lYb3Z

 

Podívejte se, jak jsme si pobyt užili v únoru 2022J  (https://www.skolaceperka.cz/videa/benecko-2022a POJEĎTE S NÁMI