Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Logická olympiáda - nová kategorie pro všechny

Logická olympiáda - nová kategorie pro všechnyDatum konání:
11.2.2024

logo-lo

Zveme Vás do soutěže Logická olympiáda, a to již do jejího 17. ročníku. Letos i zcela netradičně, novinkou, kterou organizátoři  pro tento ročník přichystali - kategorií "D", která je určena především dospělým, ale nejenom jim.
Vznikla na základě poptávky po soutěžení i mezi staršími ročníky než jsou středoškoláci. Účastí v této kategorii podpoříte další ročníky Logické olympiády pro děti a to tím, že uhradíte symbolický soutěžní poplatek 100,- Kč nebo vytvoříte autorskou logickou úlohu, kterou budeme moct v některém z dalších ročníků použít.
Registrace běží nyní na stránkách: https://lod.mensa.cz/ a potrvá až do 30.4.2024. Samotná on-line soutěž proběhne v termínu 1.- 10.6.2024. A pokud se jí zúčastní více než 10 tisích účastníků, bude zorganizováno  v září i finálové prezenční kolo.