Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > NÁVRAT žáků 1. a 2. tříd

NÁVRAT žáků 1. a 2. třídMilí rodiče a žáci, ve středu  18. 11. se opět sejdeme ve škole. Tento návrat se týká žáků 1. a 2. tříd. Výuka bude probíhat od 8 do 11,45 h. Během výuky budeme zařazovat venkovní přestávky. Dále bude zajištěno, aby obě skupiny pracovaly odděleně, a to i během družiny. Škola bude otevřena od 7 hodin ráno.  Prosíme, aby prvňáčci vstupovali do školy přes šatny vchodem ze zahrady, druháčci hlavním vchodem (od Haldy). Po výuce je zajištěna školní družina do 16 hodin ve dvou odděleních.  Vyučování i pobyt ve škole je dle nařízení zatím povinný s rouškami. Obědy jsou zajištěny. Kdo oběd nechcete, prosíme o odhlášení v jídelně. Žáci 3., 4. a 5. ročníku pokračují v distančním vzdělávání. Věříme, že i ostatní žáci se brzy vrátí do školy. Zatím bohužel nemáme informace, kdy a za jakých podmínek.