Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Setkání rodičů a učitelů

Setkání rodičů a učitelůDatum konání:
8.3.2018

Vážení a milí rodiče, byla jsem požádána, abych sezvala, pokud možno, všechny pracovníky školy na schůzku s rodiči. A tak ve čtvrtek 8. 3. jsme se sešli ve škole. A čekalo nás velké překvapení. Byla nám předána inspekční zpráva od rodičů:). Od Vás, kteří jste součástí naší školy, se kterými se potkáváme ráno či odpoledne u dveří, na schůzkách, slavnostech, pobytech na horách či kolech.... a všechny nás toto setkání a vyjádření úcty a podpory dojalo k slzám. Byly jsme toho plné i další den a moc Vám za Vaše slova, vyznání a podporu děkujeme. Je krásné vidět a cítit, že ve Vás máme oporu, že si nás všímáte a oceníte, že se snažíme, že děláme co můžeme, že často věnujeme škole čas i mimo "pracovní dobu." A také že chápate, že chybujeme, že jsme jen lidé, kteří dělají chyby, ale pak jich litují a poučí se z nich. Ještě jednou  - velké DÍKY:). V Dokumentech školy najdete znění Ispekční zprávy, kterou na rozdíl od oficiální IZ můžeme vyvěsit:)