Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Škola v přírodě - ZRUŠENO ( 1., 2. ,3. a 4. ročník)

Škola v přírodě - ZRUŠENO ( 1., 2. ,3. a 4. ročník)Datum konání:
8.3.2022

Vážení a milí rodiče, bohužel vzhledem k aktuální situaci jsem musela zrušit školu v přírodě pro 1., 2. 3. a 4. ročník. Středisko, kde jsme měli být ubytováni, slouží v současné době pro ubytování lidí prchajících před válkou na Ukrajině. Pokusíme se dětem, alespoň částečně, zrušený pobyt vynahradit (výlety, přespání ve škole, projekty apod.). A tak si držme palce, ať všechny ty neustálé změny, smutné zprávy  a situace dobře zvládneme. Ať se radujeme třeba z bezva odpoledne na karnevalu, který jsme si dnes užili, z nápadů a postřehů dětí, jak pomoci potřebným, nebo z radosti dětí dovádějících na školním hřišti během přestávky. Děkujeme za pochopení.

Lenka Burešová