Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Testování 22. a 29. listopadu - info

Testování 22. a 29. listopadu - infoDatum konání:
22.11.2021

V pondělí 22. a 29. listopadu  proběhne ve škole testování  antigenními testy v rámci plošného testování žáků základních a středních škol. Testování proběhne v kmenových třídách v 8 hodin. Prvňáčci se budou testovat v tělocvičně při příchodu do školy. Testování bude probíhat na stejném principu jako testování, které proběhlo v září s tím rozdílem, že se testuje pouze v pondělí (nebo první den příchodu do školy, pokud není dítě nebo žák v pondělí přítomen), nebude tedy docházet automaticky k odchodu celé třídy do karantény
v případě pozitivního testu, ale tuto situaci bude řešit místně příslušná KHS. Testování není bariérové, proto pokud se děti, žáci nebo zaměstnanci neprokáží OTN (očkování-test-nemoc), mohou se prezenčního vzdělávání účastnit, pokud budou po celou dobu pobytu ve škole nebo školském zařízení nosit příslušnou ochranu úst a nosu.