Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > VÁNOCE VE ŠKOLE

VÁNOCE VE ŠKOLEDatum konání:
14.12.2021
Datum ukončení:
15.12.2021

VÁNOCE…

Vážení a milí rodiče, bohužel ani letos se nebude konat naše společné vánoční setkání, zpívání, hraní, poklábosení ... Ani letos není situace taková, abychom se mohli sejít. Dlouho jsme věřili tomu, že se alespoň setkáme na školním dvoře, společně si zazpíváme a užijeme každoroční školní vánoční trh. Děkujeme za pochopení a trpělivost, neboť jsme do poslední chvíle čekali, jak se situace bude vyvíjet. Jsme moc rádi, že se nám podařilo udržet chod školy,  že se nám jako zázrakem vyhnula karanténa, distanční výuka, i přes velkou nemocnost dětí a letos i učitelů. Držme si  vzájemně palce, abychom vydrželi a v neklidné době si zachovali zdraví těla i duše. Pomáhají nám v tom Vaše skvělé děti, se kterými se můžeme každodenně potkávat, učit se, tvořit a letos i  zpívatJ. Společně s dětmi jsme pro Vás připravili v našich improvizovaných dílnách malé, milé i chutné dárečky. Zveme Vás tímto na naše Vánoční otevřené okénko, kde si můžete výrobky koupit a tím podpořit činnost školy.

 

OTEVÍRACÍ DOBA NAŠEHO OKÉNKA:

 

  1. 12. úterý –   14,30  – 16,00 – žáci 3. ročníku (žáci 4. ročníku, jen ti, kteří navštěvují ŠD)

                 16,00  – 17,30 – žáci 5. ročníku

  1. 12. středa – 14, 30 – 16,00 – žáci 1. a 2. ročníku

                16,00  – 17, 30 žáci   4. ročníku

  1. S. Zboží bude pravidelně doplňováno.
  2. S. Nakupovat můžete chodit každý denJ.
  3. S. Připravujeme pro Vás ještě jeden malý hudební dárek, tak se těšteJ.

 

S přáním klidného Adventu

 

Lenka B., Simča, Jana, Lenka P., Lucka B., Jíťa, Honza, Lada, Lucka F., Gabča, Danča, Renča a Evelínka