Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výuka po jarních prázdninách

Výuka po jarních prázdnináchDatum konání:
22.2.2021

Vážení rodiče i žáci, vzhledem k epidemiologické situaci se bohužel škola po jarních prázdninách otevře k prezenčnímu vzdělávání pouze pro 1. a 2. třídu. Ostatní ročníky se vyučují dále distančně dle  rozvrhu uvedeného v Dokumentech i Aktualitách.  Pevně věříme a  doufáme, že se školy otevřou i pro další ročníky. Vzdělávání na dálku je náročné, trvá již dlouho  a je  vyčerpávající pro všechny - žáky, rodiče i učitele.  Nezbývá než mít naději, že se vše brzy uklidní a děti se vrátí do škol.  Věřte, že nám chybíte a že se  těšíme, až se budeme moci potkávat a společně sdílet školní i mimoškolní život. Přejme si hodně síly, zdraví a mysleme na sebe v dobrém....