Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > ZÁPIS do 1. ročníku - způsob přihlašování NÁVOD - ZDE.

ZÁPIS do 1. ročníku - způsob přihlašování NÁVOD - ZDE.Milí rodiče, děkujeme, že máte zájem o naši školu. Přinášíme informace, jak se zapsat. V naší škole je možné zapsat  se v termínu od 1.4. do 15. 4. Tento rok pouze bez přítomnosti dětí. Nabízíme následující postup. Klikněte na přiložený odkaz a vyplňte přihlášku. V návodu je napsané, jak ji můžete poslat vyplněnou zpět: 

  1. Do datové schránky školy - adresa je tw8ehdv.
    2. E-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat bez elektronického podpisu).
    3. Poštou.
    4. Osobní podání: ve všední dny - 1. duben - 15. duben - dle časového rozvrhu aktualizovaného na web. stránkách školy www.skolaceperka.cz.

PŘILOŽENÝ ODKAZ:  https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/ZSCEPERKA/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#