Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:

Nové video z Masopustu:)

Nové video ze sobotní masopustní obchůzky najdete pod odkazem Videa.


Více

Masopust - nové fotky

Děkujeme za krásnou sobotu:). Masopust jsme si opravdu užili. Děkujeme všem, kdo nám pomáhali s přípravou, s občerstvením i těm, kdo nám drželi palce. Ve Fotogalerii jsou krásné fotky od Vás. Děkujeme. 


Více

Nové školní video je na světě:)

Ve složce Videa najdete nové video, které vytvořili s paní učitelkou Luckou páťáci. Díky! Thank you! 


Více

Masopust se blíží

Zveme Vás na naši masopustní obchůzku, která započne tuto sobotu 22. 2. v 10 hodin od školy. Přidejte se k nám a pojďte si společně užít radosti, veselosti a dobrého jídla i pití. Srdečně Vás zveme. 


Více

Nové VIDEO - Benecko 1. - 8. 2. 2020

Nové video z našeho týdenního pobytu na horách najdete v sekci Videa. Hezkou podívanou:). 


Více

Hory- den šestý

Zdravíme z hor. Dnešní den jsme si také užili. Dopoledne na snowtubingu, pak sáňkovačka u chalupy a odpoledne poslední lyžování a slalom na čas. Večer jsme zakončili zhodnocením celého pobytu, zpěvem a mlsáním (měli jsme zmrzlinový pohár).


Více

Hory - den čtvrtý a pátý

Hola, hola, zdravíme z bíle pocukrovaného Benecka. Máme se dobře, lyžujeme od rána do večera. Dnes jsme zkusili i běžky. Zdravíme všechny doma a děkujeme, že jste na nás mysleli, a tak nám nasněžilo. Hezkou dobrou z chaty Krakonoš. 


Více

Hory- den třetí

Hola, hola, zdravíme z hor. Dnes nám začalo chumelit a chumelí ještě teď. Děti nahoře spí, lyžovaly dopoledne i celé odpoledne. Večer jsme si zahráli společenské hry a zítra se těšíme na další lyžovačku.  Všichni jsou v pořádku a lyžování je moc baví.


Více