Drobečková navigace

Úvod > Plán akcí

Plán akcí


Plán akcí-kalendář.jpg

pro 12

Návštěva vánočního zámku v Chlumci nad Cidlinou

Žáci 4. ročníku se nadýchnou vánoční zámecké atmosféry v Chlumci nad Cidlinou. Bližší informace podá Lucka Bergerová. 


Více
pro 12

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče, dne 12. 12. 2018 proběhnou v naší škole volby do Školské rady ZŠ Čeperka.  Nejprve je potřeba vybrat tzv. kandidáty, z řad Vás – rodičů. Prosíme, abyste návrhy na kandidáty podávali do 30. 11.


Více
pro 03

Vánoce na Potštejně

Druháčci vyrazí do Potštejna a prožijí si hraný příběh o původu Vánoc v interiérech zámku. Bližší informace podá Lenka Pithartová. 


Více
lis 29

Adventní tvoření

Ve čtvrtek proběhne tradiční tvoření adventních věnečků. Akce proběhne na Obecním úřadě Čeperka, v kinokavárně. Věnce, chvojí, nůžky, tavící pistole, drátky a pár přízdob na věnce zajištěny. Vezměte si prosím ,svíčky,  popř. své dekorace, ozdoby na věnce. Těšíme se na Vás. Začínáme v 17 hodin.


Více
lis 19

KONZULTACE

V tomto týdnu proběhnou konzultace ŹAK - RODIČ - UČITEL  dle připravených rozpisů (Dokumenty školy). Těšíme se na setkání. 


Více
lis 14

Fotografování

Ve středu 14. listopadu proběhne fotografování nejen prvňáčků. Kdo máte o fotografie zájem, prosím podívejte se na hlavní nástěnku, kde jsou na ukázku vystavené fotografie, kalendář,  které si můžete objednat. Děkujeme. 


Více
lis 12

Sázení v lese

Během dopoledne si každý vyzkouší zasadit strom v lese v Čeperce. Akci pořádáme ve spolupráci s Lesy ČR. 


Více
lis 12

Hrátky s pejskem

Pro žáky 1. ročníku je připraveno setkání s pejskem Hajným. 


Více
lis 07

KONCERT VE ŠKOLE - Po stopách historie a presto dál...

Ve středu 7. listopadu nám ve škole zahraje Komorní filharmonie Pardubice. Jedná se o pořad k 100. výročí vzniku Československa. Kdo máte zájem, jste u nás vítáni. 


Více
lis 01

Procházka lesem

Pojďte se s námi projít večerním tmavým lesem, kde na Vás čekají zajímavé úkoly, hádanky a řešení. Cílem je prožít a vnímat les tak trochu jinak než ve dne. Těšíme se na Vás.


Více