Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
bře 05

Nové akce

Do Plánu akcí byly přidány akce až do konce školního roku. Tento plán bude ještě aktualizován. 


Více
úno 27

Náboženství - odpadá

Zítra z důvodu nemoci odpadá kroužek náboženství. 


Více
pro 20

Výtěžek za vánoční trhy je tady!!!!

Celková suma výtěžku činí 24 910,- Kč. Jde o rekord, tolik peněz se nám ještě nesešlo. Moc děkujeme všem, kdo jste si něco koupili, podpořili nás a fandíte nám. Jsme z toho potěšeni. A nejvíc září děti. Moc děkujeme i žákům 4. ročníku, kteří vše spočítali. 


Více
pro 20

Plán akcí na nový rok 2019 nově přidán

Nový akce byly přidány do Plánu akcí. 


Více
pro 20

První fotografie z vánočního prvorepublikového večera jsou tu pro vás.

Milí rodiče, přátelé.... první fotky z našeho nácviku a večera jsou na světě. Podívejte se s námi. Pokud byste měl někdo nějaké další, prosím podělte se o ně i  s námi. Děkujeme. 


Více
pro 12

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

12. prosince proběhnou volby do Školské rady. Prosím vyberte a označte jednoho kandidáta vhoďte do volební urny, připravené pod hlavní nástěnkou školy. Každý žák obdržel svůj hlasovací lístek s návrhy kandidátů. Přehled kandidátů najdete také v Dokumentech školy. Děkujeme. 


Více
pro 12

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče, dne 12. 12. 2018 proběhnou v naší škole volby do Školské rady ZŠ Čeperka.  Nejprve je potřeba vybrat tzv. kandidáty, z řad Vás – rodičů. Prosíme, abyste návrhy na kandidáty podávali do 30. 11.


Více
lis 19

KONZULTACE

Do Dokumentů byly vloženy rozpisy konzultací tříd. 


Více
lis 15

PROSBA O CHVOJÍ

Protože se blíží tvoření adventních věnců, prosíme o přebytek větví: buksus, jedle, smrk, mahon. Větve prosím přineste ve škole. Děkujeme. 


Více
lis 14

KONZULTACE Z ANGLIČTINY

V pondělí 19. 11. bude paní učitelka na angličtinu Lucie Francová přítomna ve škole od 15 do 17 hodin. Můžete s ní probrat záležitosti ohledně anglického jazyka. 


Více