Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
bře 21

PLAVECKÝ VÝCVIK - NOVÉ INFO

Ve čtvrtek 31. 3. nám začíná výuka plavání. Zítra dětem rozdáme 2 letáky. Jeden leták A4 obsahuje podrobné informace o plavání, dolní část prosím vyplňte, podepište a vraťte do školy. Druhý leták A5 prosím také vyplňte a vraťte do školy (malý leták musíme odevzdat plavecké škole).


Více
bře 14

Info - covid

Přinášíme ještě informaci ohledně možnosti pozitivních (Covid) rodičů, kteří zůstávají doma. Pokud dítě nemá žádné příznaky, může chodit do školy, žádná omezení pro žáka neplatí. V případě, že dítě jeví známky nemoci, musí zůstat doma.


Více
bře 14

KONEC povinného nošení roušek

Naši žáci i zaměstnanci již nemusí nosit roušky:). Přeposíláme info z MŠMT. 


Více
bře 11

ZÁPIS - informace k zápisu pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, podrobné informace k zápisu najdete v našich DOKUMENTECH školy. Můžete předem vyplnit Přihlášku k přijetí nebo odkladu a donést ji v den zápisu. Těšíme na Vás a Vaše děti a na malou Procházku časem. 


Více
bře 10

Srdce pro Ukrajinu - výtěžek z vánočních trhů

Milí rodiče a děti,pomozte nám prosím vybrat, se kterou organizací budeme v naší škole pomáhat válkou ohrožované Ukrajině. Při vánočním okénku jsme vybrali částku 22 996,-Kč. Část vybraných peněz zůstává pro nás (fond SRPŠ), část prostředků každoročně věnujeme těm, kteří pomoc potřebují.


Více
bře 08

Škola v přírodě - ZRUŠENO ( 1., 2. ,3. a 4. ročník)

Vážení a milí rodiče, bohužel vzhledem k aktuální situaci jsem musela zrušit školu v přírodě pro 1., 2. 3. a 4. ročník. Středisko, kde jsme měli být ubytováni, slouží v současné době pro ubytování lidí prchajících před válkou na Ukrajině.


Více
bře 08

AKCE Legoland

Připomínáme zájezd do Legolandu, který organizují naše angličtinářky Gabča a Lucka. Každý žák dostal letáček s instrukcemi. Kdo máte zájem, přihlaste se prosím co nejdříve. 


Více
bře 08

Sháníme staré skříně na školní půdu

Vážení rodiče, sháníme staré skříně na uložení spousty věcí, které se někdy hodí - karnevalové masky, staré pomůcky apod. Potřebovali bychom skříně, které projdou naším úzkým schodištěm až pod střechu. Nebo skříně, regály, které se dají částečně rozebrat a zase složit. Moc děkujeme za sdílení. 


Více
úno 28

PŘEJEME KLIDNÉ JARNÍ PRÁZDNINY!

Přejeme Vám krásné jarní prázdniny! Ve škole se sejdeme v pondělí 7. 3. 2022.


Více
led 31