Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
led 31

VYSVĚDČENÍ

Vážení rodiče, pololetní oslavu vysvědčení a  jeho rozdání jsme posunuli vzhledem k pobytu na horách (většina žáků bude na horách)  na pondělí 7. února 2022. Pololetní prázdniny pro žáky, kteří zůstávají ve škole připadají na pátek 4. února. 


Více
led 29

HORY 2022 Benecko - podrobnější informace

Vážení rodiče, děti a všichni ostatní! Srdečně Vás zveme na náš lyžařský pobyt. Pevně věříme, že se uskuteční! Držte nám palce, aby vše vyšlo a my jsme mohli s dětmi strávit týden na horách. Podrobné informace najdete v Dokumentech školy, mailem a také každý žák dostane vše v tištěné podobě.


Více
led 13
led 06

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Připomínáme zítřejší volby do Školské rady. Lístky budou připraveny u hlavního vchodu, jinak můžete hlasovati on-line. Děkujeme za spolupráci. 


Více
led 06

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - čtvrtek 6. 1. a pátek 7. 1. 2022

V těchto dnes se budou konat volby do Školské rady. Prosíme o vyplnění dotazníku či vyplnění (papírových) dotazníků,  které budou umístěny 6. a 7. ledna v hlavním vchodu školy. Moc děkujeme. 


Více
led 03

Testování žáků - novinky

Vážení rodiče, posíláme přehled platných opatření: od pondělí 3. ledna testujeme 2 x týdně, od 17. ledna pouze jednou - v pondělí. Testují se všichni žáci, i ti, kteří nemoc prodělali či podstoupili očkování.


Více
led 03

Informace k testování

Testování bude probíhat do 16. ledna 2 x týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna již jednou týdně, v pondělí. 


Více
pro 21

Výtěžek - vánoční otevření okénko!

Výtěžek z vánočního otevřeného okénka činí  22 996 Kč. Všem moc děkujeme za podporu a  nákup našich výrobků. Peníze budou přidány do fondu SRPŠ. Děkujeme. 


Více
pro 14

VÁNOČNÍ OTEVŘENÉ OKÉNKO - OTVÍRÁME:)

Dnes začíná prodej našich výrobku ve14,30  – 16,00 – žáci 3. ročníku (žáci 4. ročníku, jen ti, kteří navštěvují ŠD)


Více
pro 14