Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
led 06

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - čtvrtek 6. 1. a pátek 7. 1. 2022

V těchto dnes se budou konat volby do Školské rady. Prosíme o vyplnění dotazníku či vyplnění (papírových) dotazníků,  které budou umístěny 6. a 7. ledna v hlavním vchodu školy. Moc děkujeme. 


Více
led 03

Testování žáků - novinky

Vážení rodiče, posíláme přehled platných opatření: od pondělí 3. ledna testujeme 2 x týdně, od 17. ledna pouze jednou - v pondělí. Testují se všichni žáci, i ti, kteří nemoc prodělali či podstoupili očkování.


Více
led 03

Informace k testování

Testování bude probíhat do 16. ledna 2 x týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna již jednou týdně, v pondělí. 


Více
pro 21

Výtěžek - vánoční otevření okénko!

Výtěžek z vánočního otevřeného okénka činí  22 996 Kč. Všem moc děkujeme za podporu a  nákup našich výrobků. Peníze budou přidány do fondu SRPŠ. Děkujeme. 


Více
pro 14

VÁNOČNÍ OTEVŘENÉ OKÉNKO - OTVÍRÁME:)

Dnes začíná prodej našich výrobku ve14,30  – 16,00 – žáci 3. ročníku (žáci 4. ročníku, jen ti, kteří navštěvují ŠD)


Více
pro 14
pro 08

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče, dne 6. 1. 2022 proběhnou v naší škole VOLBY do Školské rady ZŠ Čeperka, okres Pardubice.  Nejprve je potřeba vybrat tzv. kandidáty, z řad rodičů. Prosíme, abyste návrhy na kandidáty podávali do 22. 12. 2021.


Více
lis 22

Testování 22. a 29. listopadu - info

V pondělí 22. a 29. listopadu  proběhne ve škole testování  antigenními testy v rámci plošného testování žáků základních a středních škol. Testování proběhne v kmenových třídách v 8 hodin. Prvňáčci se budou testovat v tělocvičně při příchodu do školy.


Více
lis 19

Info pro rodiče

Vážení a milí rodiče, prosíme Vás o pravidelné sledování Aktualit na našem webu. Situace se neustále mění a v ohrožení jsou naše plánované akce.  O tom, zdali se uskuteční, Vás budeme včas informovat . Děkujeme za pochopení a přejeme klidný listopadový víkend. 


Více
lis 04

Myši patří do nebe - návštěva kina

Žáci 2., 3. a 5. ročníku pojedou na film podle předlohy I. Procházkové - Myši patří do nebe. 


Více