Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
čen 25

Prosba o občerstvení na naši letní slavnost

Prosíme o pomoc s občerstvením pro naši letní slavnost. Když každý přineseme něco malého slaného či sladkého, budeme se hezky míti:). Děkujeme.


Více
čen 21

Setkání rodičů budoucích prvňáčků

Připomínáme dnešní schůzku rodičů budoucích prvňáčků. Začátek v 18 hodin.


Více
čen 15

Cyklisté - prosím sledujte průběžně nové informace na našem webu:)

Připomínáme dovezení kol ve čtvrtek do 16 hodin do školy, v pátek sraz ve škole v 7,30 (nemusíme se sejít tak brzy, kola již budou naloženy), v pátek se budou nakládat jen batohy, spacáky, ostatní věci. Přilby na kolo dejte prosím dětem do vlaku (na příruční batůžek). Těšíme se!


Více
čen 15

Naléhavá prosba CYKLOVÝLET

Prosíme všechny účastníky našeho víkendového výletu, zdali by mohli kvůli dopravě kol velkým autem, přivézt své kolo, kola do 16 hodin ve čtvrtek 14. 6. 2018. Děkujeme za pochopení.


Více
čen 15

Poslední pokyny k našemu cyklovýletu.

 Cyklistický výlet  ????????????  informace před startem :o)


Více
čen 14

Závěrečná třídní schůzka

Ve čtvrtek připomínáme závěrečnou třídní schůzku od 18 hodin. Členové sdružení rodičů a přátel školy se sejdou v 17,30 h v ředitelně školy.


Více
čen 11

Třeťáci a Praha

V pondělí 25. 6.  třeťáci vyrazí po stopách novověku. Navštíví Národní technické muzeum v Praze, zhlédnou zde převrtatné vynálezy tohoto období. Sraz v 6:00 h na vlakovém nádraží v Čeperce. Návrat ve 14:46 do Čeperky.


Více
čen 11

Setkání rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveme Vás na letní předprázdninové setkání. Představíme Vám plány na příští školní rok, povíme Vám něco o organizaci příštího školního roku. Těšíme se na Vás. Setkání proběhne ve škole 21. 6. od 18 hodin. S pozdravem Mgr. Lenka Burešová


Více
kvě 17

Společné fotografování

Připomínáme zítřejší fotografování tříd, skupin, jednotlivců i celé školy.


Více
kvě 10

PŘEDNÁŠKA - Rozdíly ve výchově chlapců a dívek

Srdečně Vás zveme na zajímavou přednášku s názvem Rozdíly ve výchově chlapců a dívek. Přednáškou Vás  provede psycholog, psychoterapeut, lektor a hlavně táta svých dětí pan  Mgr. Milan Studnička. Výchova svých vlastních dětí dá někdy pořádně zabrat.


Více