Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
dub 21

VÝSTAVA - Jak se dříve žilo?

Milí, zveme Vás na naši výstavu, kterou připravili třeťáci s nadšením v očích. Tak neváhejte a přijďte se podívat, jak se dříve žilo. Když budete prohlížet, brát do rukou staré věci, rozbuší se Vám srdce a narodí se vzpomínky na časy minulé....


Více
dub 16

Přehled stravného

Vážení rodiče, do Dokumentů byl přidán přehled stravného za březen 2018. Prosíme o uhrazení chybějících částek. Děkujeme.


Více
dub 13

Škola v přírodě - potvrzení termínu pro mladší žáky

Žáci 1. a 2. ročníku pojedou na školu v přírodě ve stejném termínu jako starší žáci - 28.5. - 1. 6. do Kosteleckých Horek.


Více
dub 11

Zápis se blíží

Příští týden Vás srdečně zveme k zápisu do naší školy. Můžete přijít kdykoli v době od 16,30 do 19 hodin.


Více
dub 11

ZÁPIS do 1. ročníku

Zápis budoucích prvňáčků se uskuteční ve středu 11. dubna od 16,30 do 19 h. Během této doby se kdykoli můžete k zápisu dostavit. Těšíme se na Vás!


Více
dub 06

KONZULTACE - ANGLIČTINA

Konzultace anglického jazyka proběhne ve čtvrtek od 17 do 19 hodin. Konzultaci povede Mgr. Lucie Francová.


Více
dub 06

Zrušení badmintonového kroužku

Milí žáci a rodiče, bohužel z důvodu nepřítomnosti pana Podroužka, který se odstěhoval a pracuje  v Praze, musíme  kroužek badmintonu zrušit. Snažili jsme se najít nového vedoucího, ale nepodařilo se. Ve druhém pololetí často kroužek odpadl, a další by mohl být až v květnu.


Více
bře 27

Prosba o pomoc - VELIKONOČNÍ DÍLNY

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tety, kamarádi - máme pro Vás skvělou nabídku. Kdo byste nám chtěli pomoci při tvoření, hlaste se nám. Potřebujeme "dospělé ruce" pro pomoc dětěm:). Naše dílny budou v úterý 27. března od 10 do 12,40 h. Děkujeme za pomoc.


Více
bře 19

Plán akcí

Do Plánu akcí byl vložen termín pro tzv. Konzultační dny.


Více
bře 08

Setkání rodičů a učitelů

Vážení a milí rodiče, byla jsem požádána, abych sezvala, pokud možno, všechny pracovníky školy na schůzku s rodiči. A tak ve čtvrtek 8. 3. jsme se sešli ve škole. A čekalo nás velké překvapení. Byla nám předána inspekční zpráva od rodičů:).


Více