Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality

Štítky:
lis 05

Rozpis konzultací

Do našich Dokumentů budou postupně přibývat rozpisy konzultací pro jednotlivé ročníky. Prosíme o přečtení a zapsání do připravených tabulek v budově školy. Moc děkujeme:). 


Více
lis 04

Stávka učitelů

Ve středu se k plánované stávce učitelů NEPŘIPOJÍME. Výuka i akce probíhají normálně. 


Více
lis 04

Výskyt vší.

Informujeme, že ve škole se opět vyskytly vši, prosíme o kontrolu u dětí. Děkujeme. 


Více
říj 21

Stmelovací pobyt v Oucmanicích

V Dokumentech najdete pokyny pro stmelovací pobyt v Oucmanicích. Prvňáčci i druháčci dostanou informace ještě i v papírové podobě. 


Více
říj 21

Pobyt v Oucmanicích

Přinášíme informace pro prvňáčky a druháčky, kteří společně vyjedou na stmelovací pobyt do střediska ekologické výchovy Oucmanice. 


Více
říj 17

Bazárek už zítra:)

Přijďte si prodat či nakoupit dětské oblečení a přitom si dát dobrý dezert a výbornou kávu:). A to vše v čase od 16 do 19 hodin. Jste srdečně zváni:). 


Více
říj 08
zář 12

Rodičovská schůzka

Ve čtvrtek Vás zveme od 18 hodin na společnou informativní schůzku. Zástupci sdružení rodičů prosím přijďte o 30 minut dříve, sejdeme se v ředitelně školy. Těšíme se na Vás. 


Více
zář 03

PROSBA O POMOC

Podařilo se nám zapůjčit stroj na čištění koberců a potřebovali bychom v pátek, v čase od 14 do 17 hodin  pomoci s jejich čištěním. Čištění vyžaduje silné paže, tatínkové vítáni. Stroj musíme v pátek večer vrátit. Kdo byste měl chuť i čas nám pomoci, budeme moc rádi. Děkujeme. 


Více
zář 02

Rozvrh 2019 - 2020

Do Dokumentů školy byl přidán rozvrh na nový školní rok. 


Více