Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

led 18

Třídní schůzky

Zveme Vás na třídní schůzky od 18 hodin. Zástupci rodičů SRPŠ se sejdou v 17,30 h v ředitelně školy. Rodiče žáků 4. ročníku se sejdou ve třídě v 17 hodin.


Více
led 16

Výtěžek z vánočních trhů

Letošní výtěžek z vánočních trhů činí 12 712,- Kč. Všem, kteří jste přišli, nakoupili jste si, moc a moc děkujeme. Výtěžek bude vložen do fondu SRPŠ a poslouží úhradu akcí pro naše žáky. Část tohoto výtěžku bychom jako každý rok chtěli věnovat.


Více
led 09

MALÝ NOVOROČNÍ KONCERT

Srdečně Vás zveme na malý novoroční koncert v úterý 9. 1. od 14 hodin. Seznámíme se s různými hudebními žánry v proměnách času.  Hraje Bennewitzovo kvarteto. Koncert se uskuteční v prostorách základní školy.


Více
led 08

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO PARDUBICKÝ DENÍK

Společné fotografování prvňáčků do Pardubického deníku.


Více
led 03

Schuzka rodičů a žáků před pobytem na horách

Příští týden pro Vás připravujeme informační schůzku o pobytu na horách. Prosím sledujte webové stránky, kam přidáme přesný termín a čas schůzky. Děkujeme.


Více
led 03

NOVÝ ROK

Zdravíme Vás všechny v novém roce a přejeme šťastný start :).


Více
pro 21

MALÉ OBČERSTVENÍ

Milí rodiče, prarodiče, budeme moc rádi, když se s námi podělíte o malé občerstvení  pro náš vánoční večer - cukroví, slané pečivo apod. Dobroty můžete poslat po dětech nebo přinést před začátkem večera. Moc děkujeme.


Více
pro 20

3. ročník - program Ekocentra

Źáci 3. ročníku pojedou na program do ekocentra Sever v Hradci  Králové. Program má název : " Od Martina po Tři krále". Sraz je ve škole v 6.45 h.


Více
pro 19

KROUŽKY NA 2. POLOLETÍ

Prosíme o zaplacení kroužků na 2. pololetí v termínu od 3. 1. 2018 do konce ledna 2018. Děkujeme za pochopení.


Více
pro 15

BAZÁREK VE ŠKOLE - VÝTĚŽEK

Včera odpoledne proběhl na naší škole 1. bazárek věcí. Moc děkujeme všem, kteří jste přišli a něco si zakoupili. Celkově se prodaly věci za 2 500,- Kč. Celá částka byla vložena do fondu SRPŠ. Velmi děkujeme mamince Kateřině Křížové, která celou akci vymyslela, zorganizovala a uskutečnila.


Více