Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 Aktuality.jpg

lis 24

ADVENTNÍ DÍLNY

Zveme Vás na tradiční odpolední tvoření před začátkem Adventu. Sejdeme se v tělocvičně v 16,30. Budou pro vás připraveny slaměné věnce, chvojí, přírodní přízdoby, tavící pistole, vázací dráty. Vezměte si s sebou prosím zahradnické nůžky, svíčky, mašle, dekorace. Těšíme se na Vás.


Více
lis 22

PODĚKOVÁNÍ

Velký dík všem brigádníkům, kteří se podíleli na úpravě pozemku nedaleko školy. Sešlo se Vám opravdu hodně a práce šla pěkně od ruky. Stromy a keře jsou zasazeny, zima může začít. Ještě jednou velké díky VŠEM.


Více
lis 17

ZÍTŘEJŠÍ BRIGÁDA

Zítřejší brigádu povede pan Jan Rudiš. Budou se sázet stromky a hrabat zoraná hlína. Sraz u školy je ve 13,30  hodin. Děkujeme všem, kdo přijdete.


Více
lis 15

DNEŠNÍ BRIGÁDA SE RUŠÍ

Milí rodiče, žáci, z důvodu mrazivého počasí se bohužel dnešní setkání v 15.30 h ruší. Pokud můžete, přijďte pomoc ve čtvrtek, kdy má být počasí teplejší. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme.


Více
lis 15

POZVÁNKA - úprava pozemku

Milí žáci, milí rodiče, prosíme Vás o pomoc při úpravě pozemku nedaleko školy. Jedná se o dvě setkání, v úterý 15. 11. ( v 15,30) a ve čtvrtek 17. 11. (ve 13,30h), kdy budeme rýt a uhrabovat prostor nedaleko školy. Podrobnější informace obdrží každý žák a najdete je také v Akcích školy. Děkujeme


Více
lis 14

PROSBA o chvojí

Milí rodiče, prarodiče, protože se blíží adventní dílny, sháníme dostatek vhodného chvojí na adventní věnce - jedle, túje, hezké jehličí apod. Případné chvojí prosím předejte J. Peružkové - školnici. Děkujeme.


Více
lis 14

Výskyt vší.

Milí rodiče, prosíme o pravidelné prohlížení vlasů. Ve škole se opakovaně vyskytují vši. Děkujeme za pochopení.


Více
lis 09

DIVADLO DRAK - středa 9. 11.

Ve středu jedeme do Hradce Králové do divadla Drak. Menší žáci  (1. a 2. ročník ú pojedou dřívějším vlakem (odjezd v 7,33), sraz u školy budou mít tedy v 7, 10 h. Žáci 3., 4. a 5. ročníku přijdou do školy obvykle (pojedou pozdějším vlakem).


Více
lis 09

KONZULTACE

Blíží se naše KONZULTACE (žák-rodič-učitel). Rozpis najdete v Dokumentech školy, pod hlavní nástěnkou nebo v notýskách žáků. Těšíme se na Vás.


Více
říj 31

Stmelovací pobyt - již zítra!

Zítra odjíždíme do Oucmanic - připomínáme, že věci nakládáme v 7,30 h u školy. Moc se těšíme!!!


Více